معرفی و خرید 20 چراغ خواب کودک زیبا

معرفی و خرید 20 چراغ خواب کودک زیبا

راهنمای خرید چراغ خواب; همه آن‌چه باید بدانید
شاید برای شما هم پیش بیاید که روزی به فکر خرید چراغ خواب باشید . چراغ های خواب به نگاه شما خریدشان نیازی به راهنمایی ندارد اما باید این نکته را هم توجه داشته باشید که خرید هر محصول بدون مطالعه راهنمایی در آینده شما را پشیمان میسازد . پس پیشنهاد میکنیم اگر میخواهید لوازم خانگی خریداری کنید ، مقاله های لوازم خونه را حتما مطالعه کنید تا اطلاعات شما بالا رود . اگر قصد خرید چراغ خواب را دارید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید .
چراغ خواب
چراغ های خواب از جمله وسایل کاربردی در اتاق خواب هستند . چراغ های خواب همچنین کاربرد های مختلفی دارند . اگر شما قصد مطالعه کتاب را قبل خواب دارید ، چراغ های خواب میتوانند بسیار کارآمد باشند . چراغ های خواب بدلیل نور کمتر آنها نسبت به لامپ و مهتابی و… مناسب برای مواقعی هستند که شما پیش از خواب نیاز به یک نور دارید تا خوابتان ببرد و یا به آرامش برسید . چراغ های خواب انواع مختلفی دارند و همین متنوع بودن باعث شده که شما در خرید کمی سردرگم شوید . پیشنهاد میکنیم اگر قصد خرید چراغ خواب را دارید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید .

انواع چراغ خواب ها
اولین موردی که در راهنمای خرید چراغ خواب به آن میپردازیم ، انواع آن است . چراغ های خواب انواع مختلفی دارند و ما قصد داریم هر یک را برای شما به طور کامل و دقیق بررسی کنیم . با این کار شما برای خرید چراغ مناسب به مشکل نخواهید خورد و میتوانید نیاز خود را پیدا کنید .
چراغ خواب رومیزی
چراغ خواب های رومیزی محبوبیت بیشتری از سایرین دارند . این چراغ ها همانطور که از اسمشان پیداست رومیزی هستند و شما میتوانید آنرا روی میز قرار دهید . این چراغ ها انواع مختلفی دارند . برخی از این چراغ ها گرد هستند که این نوع از چراغ پرفروش تر بودند بدلیل ظاهر زیبای آن . این نوع چراغ ها همچنین فضای کمی هم اشغال میکنند و در ابعاد مختلف نیز تولید میشوند .

چراغ خواب ایستاده
چراغ خواب های ایستاده محبوبیت کمتری دارند اما کارآمد نیز هستند . ویژگی بارز این نوع چراغ ها پایه های بلند آنهاست . این نوع چراغ ها را میتوانید در کنار تخت قرار دهید و روشن کنید . چراغ خواب های ایستاده نقش بسیار مهمی نیز در دکوراسیون اتاق خواب شما خواهند داشت . این نوع چراغ ها هم در ابعاد و انواع مختلف تولید میشوند و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود ، یکی را انتخاب کنید .
چراغ خواب فانتزی
این چراغ ها از دسته چراغ های دکوراتیو هستند . به طوری که اگر شما دکوراسیون اتاق برای شما مهم است پیشنهاد میکنیم حتما از این نوع چراغ ها خریداری کنید . این چراغ ها در اشکال مختلف نیز تولید میشوند . چراغ خواب های فانتزی علاوه بر روشنایی که دارند ، میتوانند از اشیای مهم در دکوراسیون باشند به طوری که شما میتوانید صرفا اینها را برای دکوراسیون خریداری کنید .
چراغ خواب شیشه ای
این نوع چراغ ها همانطور که از اسمشان پیداست ، شیشه ای هستند . جنس به کار رفته در تولید این نوع چراغ ها کاملا از شیشه است و هیچگونه پلاستیک در آنها بکار نمیرود . البته برخی از مدل ها ترکیبی از پلاستیک و شیشه (گلاستیک) هستند . این نوع چراغ ها هم در انواع مختلف نیز تولید میشوند . پیشنهاد میکنیم اگر کودک در منزل دارید از این نوع چراغ خواب ها خریداری نکنید زیرا بدلیل شیشه ای بودن خطرناک هستند .

چراغ خواب کودک
این نوع چراغ ها هم همانطور که از اسمشان پیداست مناسب کودکان میباشند . چراغ خواب های کودک معمولا اشکال و انواع مختلفی دارند و طراحی آنها نیز کودکانه میباشد . این نوع چراغ ها مناسب برای کسانی است که کودک دارند و میتواند یک روشنایی در اتاق فرزند شما ایجاد کند . این چراغ ها طرح های مختلفی دارند و میتوانید با توجه به جنسیت کودک و سلیقه او یک طرح دلخواه را خریداری کنید .

چراغ خواب چوبی
چراغ خواب های چوبی معمولا از چوب بامبو ساخته میشوند . این چراغ ها هم میتوانند بر دکوراسیون خانه شما بیفزایند . اگر شما وسایل چوبی در اتاق خواب دارید این نوع چراغ ها میتواند هماهنگی ایجاد کند و به همین دلیل دکوراسیون اتاق شما مدرن تر و زیبا تر خواهد شد . چراغ خواب های چوبی دست ساز هستند و کمی هم نسبت به مدل های قبلی گرانتر هستند ؛ لازم به ذکر است که قیمت آنها به مقدار ظرافت به کار رفته در چراغ خواب بستگی دارد .

حال میپردازیم به نکات در حین خرید چراغ خواب

فرق چراغ خواب و آباژور چیست؟
قبل از اینکه به نکات خرید بپردازیم میخواهیم درمورد این موضوع بپردازیم که آباژور و چراغ خواب چه فرق هایی دارند ؟ آباژور ها معمولا پایه دار هستند و کلاهک روی آنها قرار میگیرد . از آباژور ها هم معمولا در پذیرایی استفاده میشود و روی دکوراسیون تأثیر مستقیم دارند . کلاهکی که روی آنها قرار میگیرد معمولا مات است و باعث کاهش شدت نور و ملایم شدن نور نیز میشود . اما چراغ خواب ها چراغ های کوچکتری هستند و روشنایی کمتری نسبت به آباژور ها دارند و فقط هم در اتاق خواب ها نیز استفاده میشود . چراغ خواب ها معمولا دارای کلاهک نیستند چون نیازی به کلاهک نیست .
تعداد چراغ خواب
دومین نکته ای که در راهنمای خرید چراغ خواب به آن میپردازیم ، تعداد آنهاست . شما باید ابتدا به نوع استفاده چراغ خواب توجه داشته باشید . اگر اتاق خواب شما کوچک و اگر فقط شما در اتاق میخوابید ، یک چراغ خواب کافی است اما اگر با همسر خود میخوابید و همچنین اتاق شما هم بزرگ است باید بیش از یک چراغ خواب خریداری کنید . پیشنهاد میکنیم اگر قرار است بیش از یک چراغ خواب خریداری کنید ، با هم ست باشند و همچنین با دکوراسیون خانه شما مطابقت داشته باشند . پس در حین خرید به این نکته توجه داشته باشید .
مدل چراغ خواب
سومین نکته ای که در راهنمای خرید چراغ خواب به آن میپردازیم ، مدل آن است . چراغ خواب ها علاوه بر روشنایی که ایجاد میکنند ، به دکوراسیون اتاق شما نیز می افزایند . بهتر است چراغ خوابی را که خریداری میکنید با دکوراسیون اتاق شما هماهنگ باشد . هماهنگی و یا ست بودن چراغ خواب هم به مدل چراغ خوابی که میخرید بستگی دارد . چراغ خواب ها با توجه به متنوع بودند کاربرد های مختلفی هم دارند که میتوانید بهترین مدل را که با دکوراسیون شما هماهنگ است را خریداری کنید .
بلندی چراغ خواب
چهارمین نکته ای که در راهنمای خرید چراغ خواب به آن میپردازیم بلندی آن است . بلندی چراغ خواب از دیگر مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید . بلندی چراغ خواب برای کسانی که روی تخت خواب مطالعه میکنند ، بسیار مهم میباشد . اگر چراغ خواب شما کوتاه باشد ممکن است نور آن فقط به صورت شما بخورد و هیچ نوری کتاب شما را نگیرد . شما بهتر است چراغ خوابی که خریداری میکنید باید هم قد میز کنار تخت باشد و میتواند ۶ الی ۸ سانتی متر بلند تر باشد تا شما راحت تر مطالعه خود را انجام دهید . همچنین به قرارگیری دکمه روشن و خاموش چراغ خواب هم توجه داشته باشید که در دسترس باشد .

منبع انرژی چراغ خواب
نکته آخری که در راهنمای خرید چراغ خواب به آن میپردازیم منبع انرژی آن است . چراغ خواب ها معمولا منبع آنها برق شهری است . برخی دیگر هم هستند که منبع آنها باتری میباشد که شما میتوانید آنرا شارژ کنید و برای مدتی محدود از آن استفاده کنید . ما به شما پیشنهاد میکنیم چراغ خوابی را خریداری کنید که منبع آن برق شهری باشد چراکه در چراغ خواب هایی که منبع آنها باتری است ، کاهش و افت نور از مشکلاتی است که شاید اذیت کننده باشد . پس در حین خرید به این نکته هم توجه داشته باشید .

[ سایت lavazemkhoneh ]

ادامه مطالب