☺ لگو اسباب بازی

☺ پرفروش ترین های بازار

پرفروش ترین های لگو اسباب بازی + قیمت روز و خرید اینترنتی عنوان: ** دنیای بی‌نهایت لگو: سفری به سرزمین خلاقیت و ساخت و ساز** مقدمه: آیا به دنبال دنیایی هستید که در آن تخیل شما حاکم باشد و خلاقیتتان بی‌کران پرواز کند؟ دنیای لگو، مقصدی ایده‌آل برای این سفر شگفت‌انگیز است! در این پست، […]

معرفی و خرید 20 مدل لگو اسباب بازی

معرفی و خرید 20 مدل لگو اسباب بازی

راهنمای خرید لگو اسباب بازی; همه آن‌چه باید بدانید
سالهاست که وقتی به اسباب بازی های ساختمانی بچه ها فکر می کنیم ، یک کلمه به ذهن می آید: لگو یا خانه بازی که LEGOیک شرکت اسباب بازی دانمارکی است که در سال 1930 تأسیس شد و از سال 1949 آنها بلوک های مشهوری را که همه ما در آن مقطع کودکی خود بازی کرده ایم ، ساخته اند یا شاید نه چندان دور. این بلوک های رنگی در اندازه ها و شکل های متنوعی مانند شکل مستطیل اصلی، مربع ها، اشکال گرد ، چرخ ها و مجسمه ها به شکل شخصیت های فیلم یا حیوانات به چشم می خورد. طیف وسیعی از مجموعه ها شامل ابتدایی ترین بلوک ها، که لگو کلاسیک است ، به انواع سازه های پیچیده تر با مضامین مانند Avengers ، فیلم LEGO و Star Wars می باشد.
لگو یکی از بهترین بازی ها برای کودکان است ، آنها مهارت های شناختی خود را توسعه می دهند و به مهارت مهارت هماهنگی بین چشم و دست کمک می کنند. علاوه بر تقویت توانایی های حرکتی خوب کودکان. بازی های لگو همچنین تخیل کودک را تقویت می کند و مهارت های زبانی و شناختی او را تقویت می کند.
نکاتی که قبل از خرید لگو باید بدانید
معیارهای خرید لگو
دنیای LEGO بسیار بزرگ است و با مدل ها و مضامین بسیار زیادی ، قابل درک است که می توانید کمی احساس غرق شدن کنید و واقعاً نمی دانید چه چیزی را انتخاب کنید. برای پیدا کردن مدل مناسب ، خواه برای فرزند یا دختر خود به عنوان یک هدیه یا برای خودتان ، باید معیارهای خرید زیر را در نظر بگیرید:
علایق کودک
منافع کودک نیز باید در انتخاب محصول تأثیر داشته باشد. مطمئناً ، همیشه انتخاب لگو کلاسیک را انتخاب می کنید ، اگر می خواهیم هدیه بگیریم و چیزهای زیادی درباره علایق کودک نمی دانیم گزینه خوبی است. با این حال ، امروز در آمریکای شمالی تنوع بسیار زیادی از مضامین و محصولات لگو وجود دارد این گزینه به شما امکان می دهد کودک را به هیجان بیاندازد و مجموعه ای را به منافع خود اختصاص دهد. این همیشه به انگیزه بیشتر برای شروع ساختمان منجر می شود.
سن کودک
احتمالاً مهمترین و بارزترین جنبه ای که باید قبل از خرید مدل بلوک ساختمانی LEGO در نظر بگیرید سن کودک است. همانطور که قبلاً بحث کردیم ، سن کودک تعیین می کند که آیا اسباب بازی کم و بیش پیچیده است ، البته تعداد بیشتری از قطعات مناسب تر برای کودکان بزرگتر یا نوجوانان است.
نسخه های ویژه
همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، مجموعه هایی که مضمون مشخصی دارند می توانند توسط کودکان بهتر دریافت شوند. لگو ویرایش های ویژه متعددی دارد که در آن از همان تم برای ایجاد انواع مجموعه های بلاک استفاده می کند. برخی از معروف ترین تم های موجود دیزنی ، جنگ ستارگان یا هری پاتر هستند.
قیمت لگو
وقتی به قیمت لگو نگاه می کنیم ، نسبت کیفیت به قیمت بسیار مناسب در نظر گرفته می شود ، زیرا مدل هایی برای همه بازه قیمت و جیب وجود دارد. به عنوان مثال ، جعبه آجری کلاسیک متوسط حدود 40 دلار قیمت دارد در حالی که مجموعه ای با قطعات کمتر مانند ست دایناسور کمتر از 20 دلار است.
تعداد بازیکنان
اگر می خواهید یک مجموعه لگو بخرید ، ما می خواهیم پیشنهادی را تهیه کنید که می تواند توسط بیش از یک نفر انجام شود. این کار باعث تشویق کار گروهی ، همکاری و همدلی می شود. حتی یک مجموعه تخصصی برای بزرگسالان به نام LEGO® SERIOUS PLAY ™ وجود دارد که برای ایجاد یک محیط کار بهتر از طریق استفاده از این بلوک ها در جلسات شرکت طراحی شده است.

چگونه بازی های لگو مهارت ها و توانایی های کودکان را توسعه می دهد؟
1. مهارت های حرکتی خوب را تقویت کنید
نصب مکعب های لگو در اندازه های مختلف نیاز به دقت و قدرت زیادی در عضلات دست و انگشتان دارد. در جایی که کودک باید از فشار خاصی برای جداسازی و نصب استفاده کند. بنابراین ، کودکان بازی با این مکعب های سرگرم کننده مهارت های حرکتی خوب خود را تقویت می کنند ، که برای تسلط بر مهارت نوشتن در مدرسه بسیار مهم است.
2. توسعه مهارت های اجتماعی
کودکان معمولاً برای نصب شکل های مختلف لگو با برادران یا دوستانشان بازی می کنند. بنابراین ، آنها مهارت های مشارکت و بازی تیمی را توسعه می دهند ، که این یک مهارت اساسی اجتماعی برای کودکان محسوب می شود. کودکان همچنین در انتظار نقش های خود و بحث در مورد ایده های مختلف در مورد طراحی نهایی این مکعب ها عادت خواهند داشت. که تواناییهای اجتماعی آنها را تا حد زیادی بهبود می بخشد.
3. تشویق خلاقیت
هنگامی که کودکان از شکل ها ، رنگ ها و اندازه های مختلف مکعب های لگو استفاده می کنند ، این باعث افزایش خلاقیت آنها می شود. بازی های لگو با دادن فضای زیادی به تفکر و تخیل در کودکان مشخص می شوند ، در هنگام نصب هر شکل ، هیچ قانون و قوانینی وجود ندارد که باعث خلاقیت کودک شود. به همین دلیل است که او می تواند خلاق و راحت باشد.
4. آموزش حل مسئله
اسباب بازی های لگو کودکان را ترغیب می کند توانایی خود را در حل مشکلات تقویت کنند. آنها را آموزش می دهد تا به شکل های مختلف ، بطور مستقل و بدون کمک بزرگسالان ، نصب کنند. همچنین توانایی کودکان در تمرکز ، توجه به جزئیات و پیروی از دستورالعمل های دقیق و دقیق را تقویت می کند.
5. مهارت های ارتباطی را تقویت کنید
اسباب بازی های لگو با تشویق کودک به داشتن ارتباط مفید و لذت بخش با سایر فرزندان راهی عالی برای خلاص شدن از استرس و تنش است. در جایی که کودک مهارت های گفتگوی متفاوتی را ایجاد می کند ، وقتی او ایده های خود را به فرزندان دیگر توضیح می دهد ، یا هنگام اظهار نظر در مورد دستاوردهای آنها ، و هنگام صحبت با آنها در مورد مراحل نصب و تغییراتی که ایجاد می کند ، و چالش هایی که در این زمینه با آنها روبرو است ، می گوید.
6. آموزش اصرار
حتماً قبل از بازسازی آن ، برج عظیمی را که کودک شما در آن ساخته شده بود دیده اید. این مکعب های خلاق باعث تقویت روحیه عزم در کودکان می شوند و به آنها آموزش می دهند تا تلاش خود را ادامه دهند و تسلیم نشوند. این شخصیت آنها را تقویت می کند ، آنها را برای زندگی عملی آماده می کند و به طور موثر با آنها مقابله می کند.
7. افزایش اعتماد به نفس
وقتی کودک مکعب های کوچکی را نصب می کند تا به محصول نهایی در تخیل خود برسد ، با چالش های زیادی روبرو می شود و به زمان زیادی نیاز دارد. اما هنگامی که او آرایش را تمام کرد ، لبخندی گسترده به وجود می آورد که ناشی از موفقیت و سرخوشی موفقیت است. این تأثیر مثبتی در تقویت اعتماد به نفس کودک و تقویت شخصیت وی دارد.
8. مهارت های تفکر و برنامه ریزی را توسعه دهید
پیروی از دستورالعمل های موجود در مورد اسباب بازی های لگو به کودکان کمک می کند تا مهارت های مختلف برنامه ریزی را توسعه دهند. همچنین کودک را ترغیب می کند در صورت مواجهه با هر گونه مشکل یا چالشی ، به روش های مختلفی فکر کند. کودک باید متوقف شود ، مراحل خود را تجزیه و تحلیل کند ، دوباره ارزیابی کند و آن را تغییر دهد تا نتیجه مطلوبی حاصل کند.
9. افزایش مهارت های علمی
یکی از اولین درسی که کودک در درس های علوم می آموزد علت و معلول است. این واقعیت کودک می آموزد هنگامی که برج های بلند با بلوک های لگو می سازد و سپس تماشای سقوط آنها را مشاهده می کند. بازی های لگو درسهای مختلف علمی ارائه می دهند ، که کودک با تمام شادی و اشتیاق به دانش دریافت می کند.
10. جذب کودک به دنیای فناوری و مهندسی
هنگامی که کودک سفینه فضایی یا بولدوزر مکعب های لگو ساخته می شود ، از یک درب جالب و جذاب وارد دنیای مهندسی و فناوری می شود. ترکیب و حل مسئله ای که این مکعب ها به فرزند شما ارائه می دهند ، یک روز آنها را به یک مهندس خلاق یا ستاره ای از فناوری و اختراع تبدیل می کند.
11. مهارت های ریاضی را تقویت کنید
کودک هنگام بازی با اسباب بازی های لگو ، بسیاری از اصول ریاضی مانند اندازه ، کمیت ، قوام ، تقارن و الگوهای و همچنین شمارش ، اضافه کردن و تفریق را یاد می گیرد. همچنین کودک متوجه خواهد شد که هر قطعه ، هرچقدر هم که کوچک باشد ، از ارزش خاصی برخوردار است که برای دستیابی به شکل نهایی مهم است کودک کودک مهارت جیره بندی و توزیع دقیق را به دست می آورد.
لگو برای چه سنی مناسب است؟
از 1 تا 2 سال: این بلوک ها بزرگتر هستند و شامل قطعات کوچکی نیستند که توسط کودکان نوپا قابل بلعیدن باشند. رنگ ها بسیار روشن هستند و سازه ها در هنگام مونتاژ به سادگی مشخص می شوند. در میان بسیاری دیگر می توانید مواردی مانند مزارع ، خانه های کوچک یا حیوانات احداث کنید.
از 3 تا 5 سال: با رشد و تغییر علاقه کودک ، اینجاست که Lego موضوعی ابرقهرمانان مارول و دی سی ، دیزنی و نینجاگو بازی می شوند.
از 9 تا 11 سال: مهارتی که آنها از سالها ساخت به دست آورده اند به آنها امکان می دهد اسباب بازی های بسیار پیچیده تری بسازند و از مجموعه های پیچیده تری استفاده کنند ، تا بچه ها بتوانند خود را سرگرم کنند.

بیش از 12 سال: سرانجام ، با تعداد بیشتری قطعه ، پیشرفته ترین سازه ها وجود دارد. در این براکت سنی گذشته از بیشترین تعداد قطعه و جزئیات عالی ، حتی می توانید مکانیسم ها و نورپردازی را نیز پیدا کنید.
اسباب بازی های لگو یکی از بهترین راه حل ها برای رفع اضطراب و استرس است که فرزندان شما در نوجوانی احساس می کنند. همچنین روشی ایده آل برای منحرف کردن توجه آنها از بازی های الکترونیکی است که در درصد زیادی از آنها معتاد شده اند. ما مجموعه ای از اسباب بازی های لگو را که در سایت دیجیکالا موجود است انتخاب کرده ایم تا کودک خود را انتخاب کنید.
چه نوع لگو را می توانیم پیدا کنیم؟
همانطور که مشاهده کردید ، دامنه LEGO بسیار گسترده است و با پیشرفت سن ، مدل های جدیدی وجود دارند که بطور فزاینده ای دقیق تر هستند. در زیر لیستی از رایج ترین انواع لگو که می توانید در بازار خریداری کنید:
• LEGO DUPLO
• داستان اسباب بازی
• لگو شهر
• لگوکلاسیک
• لگو دیزنی
• لگو جنگ ستارگان
• لگو مارول
• لگو ژوراسیک جهانی
• لگو تکنیک
• لگو دوستان
• لگو خالق
• لگو هری پاتر
• لگو کارشناس خالق
• لگو معماری
آیا باید با فرزندانم لگو بازی کنم؟
همانگونه که ساختن گروهها می تواند کار و همکاری تیمی را ترغیب و بهبود بخشد ، مشارکت با فرزندانتان در این اقدامات می تواند مزایای دیگری به همراه داشته باشد. به یاد داشته باشید که LEGO محصولی است که نه تنها برای کودکان طراحی شده است بلکه می تواند در بزرگسالان نیز از آن بهره مند شود تا از اثرات آرامش بخش آن بهره مند شود. فراموش نکنید که این اسباب بازی ها به دلیل تزئینی و جمع آوری بسیار مشهور هستند.
هنگام بازی با فرزندتان با این بلوک های ساختمانی ، توصیه می شود همیشه به او فرصت دهید تا خود بخود مشکل خود را حل کند. بعضی اوقات آنها برای دستیابی به چیزی مونتاژ شده از شما کمک می خواهند ، اما در بیشتر موارد دیگر آنها با کمی صبر و شکیبایی قادر به انجام این کار هستند. این یک روش عالی برای آنها است که یاد بگیرند چگونه در عین حال که از نظر عاطفی از طرف شما پشتیبانی می شوند ، همچنان به استقامت و حل چالش بپردازند.
[ سایت limootop ]