سلب مسئولیت

سلب مسئولیت محصولات معرفی شده

– سایت باماکلیک در رابطه با کیفیت محصولات معرفی شده در سایت هیچگونه مسئولیتی ندارد.

– محصولات معرفی شده در سایت، صرفاً جهت راحتی انتخاب مطلب برای بازدیدکنندگان گردآوری شده است.

– وب‌سایت باماکلیک در نگارش مقالات خود به وب‌سایت‌های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (معرفی سایت و اپلیکیشن) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط ما نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات برعهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده محصول/خدمت است.

– لینک های خارجی صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

– مقالات مربوط به بخش سلامتی، پزشکی، زیبایی، روانشناسی و تناسب‌اندام برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

– به علت حساسیت گروه سلامتی، همواره در تلاش بوده ایم که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کنیم؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کنیم که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت می‌کند.

– سایت باماکلیک به‌ هیچ عنوان مسئولیت توصیه‌های نقل شده در مطالب را بر عهده نمی‌گیرد و مسئولیت این توصیه‌ها با گوینده اصلی خواهد بود.

– توصیه ما این است که کاربران برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامتی ابتدا با پزشک مشورت کنند و در صورت تایید پزشک، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

– درنهایت وب ‌سایت باماکلیک، مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی را که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است، از خود سلب می‌کند.

 

به اشتراک گذاری این پست :

آیا این پست را می پسندین؟

View Results

Loading ... Loading ...

دیدگاه خود را ارسال نمایید

رفتن به بالای صفحه